Menu

O nás

P Cafe – kombinace našeho snu, tradice a úžasné kávy

S láskou pro krásné prostory, příjemné prostředí a kvalitní práci. To je motto a idea našich kaváren, které naleznete po celé vysočině. Naše vlajková kavárna spojená s tradiční rodinnou pekárnou na náměstí ve Žďáře nad Sázavou je naší největší chloubou a největší z našich kaváren.  Zákusky pečeme přímo v místě, za kavárnou voní poctivé pekařské řemeslo. Můžete si dát domácí sandwich, teplý croassant, máslový závin s poctivou šlehačkou či si vyberete z až 30ti druhů sladkých zákusků. Součástí tohoto nádherného prostoru v srdci města je i historický vinný sklep, který si lze pronajmout na firemní či rodinné akce. Více informace o našem vinném sklípku naleznete zde.

Naše další dvě kavárny s prodejnami našeho pečiva a cukrářských výrobků jsou na náměstí v Novém Městě na Moravě a na náměstí v Havlíčkově Brodě, zde se jedná o naši nejnověji zařízenou kavárnu v překrásném historickém podloupí náměstního domu.

V našich kavárnách ochutnáte jen tu nejkvalitnější praženou kávu Light Roast coffee, která nikdy není starší jak 3 týdny od pražení. Jemná vůně kávového zrna s jemným čokoládovým nádechem Vás vtáhne do úžásného klidu, ať už máte rádi hořé silné ristretto nebo jemné mléčné latté. Přísně dodržované postupy výroby kávy a znalosti technologie a receptur našich zaměstnanců jsou zárukou precizního zážitku z návštěvy našich kaváren P Café.

Vše poctivě vyrobené, s láskou, vše naše …

Náš dlouholetý sen se plní a to hlavně díky Vám a Vaší přízni. Jsme moc rádi, že jste našimi zákazníky. Pořád se máme co učit, a stále se chceme zlepšovat. A jestli jste u nás ještě nebyli? Přijďte ochutnat a sednout si po náročném dni do pohodlného křesílka a užít si výbornou kávu

Protože jsme P Cafe …